Obserwatorzy

piątek, 27 stycznia 2012

Troche refleksji

Witam Serdecznie internautów :):):)
Chciałbym w tym wpisie napisać sporo refleksji. Dlaczego to takie ważne? Człowiek ma takie coś, żeby móc pomyśleć o refleksjach na swój temat. Refleksje w życiu człowieka są bardzo ważne. Każdy musi w swoim życiu się zatrzymać i pomyślec nad swoim życiem.
Zima do nas powoli dociera. Już można zauważyć, że mróz do nas przychodzi. Przecież pory roku muszę być i o ustalonychwarukach pogodowych.To, co sfotografowałem bardzo mnie zaintrygowało. Jest to zdjęcie zrobione w Toruniu. Przedstawia ono flagę UE z kwiatów. Wykonałem to zdjęcie Latem 2011 roku, jak byłem na wycieczce w Toruniu. Jak dla mnie
Co mnie tak bardzo intryguje w Toruniu. Można powiedzieć, że jest to historia. Przecież miasto Toruń ma bardzo bogatą. Jest to miasto o wielkich tradycjach. Można się wiele o nim dowiedzieć.


Przez to zdjęcie chciałem dać trochę lata tej zimy. Zima nam daje nam się teraz we znaki. Jednak równiez i ta pora roku jest bardzo ważna nawet dla naszych organizmów. Pewnie każdy chciałby mieć tylko lato. Ale każda pora roku jest potrzebna.
Pozdrawwiam wszystkich internautów :):):)

2 komentarze:

  1. Refleksje na własny temat, bardzo często dopadają również i mnie :) I nie widzę w tym nic złego.... czasami trzeba spojrzeć na siebie z innej perspektywy - raz pochwalić, innym razem skrytykować :)
    Mieszkam niedaleko Torunia, więc to miasto nie jest mi obce :) Lubię spacerować ul. Szeroką i zaglądać do wszystkich sklepów na tamtejszym deptaku hehe :)
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. Które elementy historii Torunia tak Cię intrygują?

    OdpowiedzUsuń