Obserwatorzy

środa, 8 czerwca 2011

Człowiek człowiekowi

Witam wszystkich serdecznie. Wielu może się zastanawiać, co się kryje w tytule wpisu? Już odpowiadam na to pytanie.
Wielu ludzi widzi bezprawie na tym świecie. Już to widać u coraz młodszych dzieci. Ta wszechobecna brutalność jest bardzo przerażająca. Jest to Naprawdę Straszne. Wielu boi się o tym mówić. Ale chciałbym zapytać? Czego się bać? Uczciwości? Spokoju? Czy może poszanowania? 
Wiele dzieci takie zachowania wynoszą z domu. Może się wielu z tym nie zgadzać. Oczywiście nie chcę tutaj generalizować. Spotykam się jeszcze z Kulturalną i naprawdę mądrą młodzieżą. Świata dorosłych przez pryzmat zabiegania może nie zauważać problemów swoich pociech. 
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do odwiedzania mojego bloga. 
Miłego słonecznego dni.

1 komentarz:

  1. Nie mówi się o tym i na wiele rzeczy przyzwala młodzieży. Niestety dzieje się tak nie tylko w Polsce... mieszkam we Włoszech i czas karnawału jest okresem wyżycia się dorastających chłystków: Wówczas piją jak smoki, bez opamiętania (nie wszyscy oczywiście) i co zrobiła szefowa policji w moim mieście? W dniu zakończenia tego święta, kontroluje się wszystkich "niedorosłych", zabiera trunki a jak się ktoś stawia, dzwoni się po rodziców - jak dotrą po swoją dziecinę, nie ma żadnego rabatu nawet gdyby to była pociecha kogoś ważnego! I dzięki temu więcej dzieciaków bawi się doskonale i na drugi dzień pamiętają co robili.

    OdpowiedzUsuń