Obserwatorzy

środa, 4 lipca 2012

Pierwszy tydzień Lipca.

Witam wszystkich internautów :):):)
Tydzień, jak to tydzień się wczoraj zaczął chyba, jak u każdego człowieka. Każdy musiał wrócić do swoich codziennych obowiązków Jedynie dzieci, które chodzą do przedszkola lub szkoły to maja od wczoraj wakacje. W piątek miały zakończenie roku szkolnego.
Ach to były piękne czasy w szkole. Jak bardzo chciałoby się wrócić do tych czasów. To były piękne dni. Tak mówią słowa piosenki. My w tamtym okresie narzekaliśmy. Ciągle wyzywaliśmy na nauczycieli. Jednak teraz chcielibyśmy, aby te czasy z powrotem wróciły. Już się tego nie da zrobić. Sam z łezką w oku czasami je wspominam. 
Kim jest człowiek, który w swoim życiu nie doświadczył miłości? Bardzo często nie potrafi znaleźć swoich korzeni. Nie wie kim jest. sam się nad tym zastanawia. Sam zauważam, że ludzie, którzy dostali dużo miłości potrafią sobie lepiej poradzić w życiu. Dlaczego wychodzę z takim stwierdzeniem? Odpowiedź myślę, że jest prosta. Człowiek obdarzony miłością przez najbliższe osoby zostali przez nie nauczony, jak rodzic sobie w życiu. Myślę, że jest to bardzo ważna rzecz dla wielu ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz